Veřejná správa

Mezi naše zákazníky patří i instituce státní správy a samosprávy. Některé z nich naleznete v záložce "Reference".

Pro tyto zákazníky připravujeme výběrová řízení dle zákona č. 137/2006 Sb., o veřejných zakázkách. Součástí našich služeb je i poskytování právního servisu při vedení výběrového řízení.

Podklady výběrového řízení, včetně limitu veřejné zakázky, připravujeme na základě přesné a detailní analýzy, kterou provádíme zdarma. Tato analýza nám rovněž řekne, jaké předpokládané úspory lze výběrovým řízením dosáhnout.

Vzhledem k tomu, že se při naší práci můžeme setkat s citlivými daty (telefonní čísla), sepisujeme dohodu o utajení citlivých informací. Zároveň je potřeba poznamenat, že pro analýzu úspor nepotřebujeme  znát konkrétní telefonní čísla, ani na která čísla bylo voláno. Podstatné jsou pro nás jen směry volání, resp. v kterých sítích hovor terminuje.

Naše činnost je založena na dlouhodobé znalosti českého telekomunikačního trhu, cenových podmínkách a přesných analýzách volání jednotlivých zákazníků.

Hot Swiss perfect fake watches for Canada are available on this web.

Celkový objem námi auditovaných provozních telekomunikačních nákladů za mobilní služby dosáhl vstupní výše 654 milionů Kč, přičemž výstupní náklady zákazníků v celkové výši představují snížení o 255 milionů Kč. Díky naší činnosti jsme dosáhli snížení nákladů v průměru o 39%.

Snížení nákladů za telekomunikační služby dokážeme vyjednat i v průběhu smlouvy se stávajícím operátorem.

Neváhejte nás vyzkoušet, úvodní analýza je zcela zdarma. Neriskujete tedy žádné finanční prostředky, jen Váš čas, který nám budete věnovat. Jsme přesvědčeni, že výsledek naší práce Vás ohromí a uspokojí.

2023 cheap replica watches UK with high quality are worth having.
Wish you find your UK best replica breitling watches online.