Komerční společnosti

Mezi naše zákazníky patří řada významných společností působících v České republice. Některé z nich naleznete v záložce "Reference".

Naše činnost je založena na dlouhodobé znalosti českého telekomunikačního trhu, cenových podmínkách a přesných analýzách volání jednotlivých zákazníků.

Nenutíme naše zákazníky a jejich zaměstnance omezovat využívání mobilních hlasových a datových služeb. Cíle, tj. snížení nákladů, dosahujeme prostřednictvím vyjednání nových a výhodnějších cenových podmínek, které přesně odpovídají profilu volání daného klienta.

Finanční úsporu Vám přesně řekneme na základě detailní analýzy volání všech Vašich mobilních telefonních čísel. Tuto analýzu provádíme zdarma.

Celkový objem námi auditovaných provozních telekomunikačních nákladů za mobilní služby dosáhl vstupní výše 654 milionů Kč, přičemž výstupní náklady zákazníků v celkové výši představují snížení o 255 milionů Kč. Díky naší činnosti jsme dosáhli snížení nákladů v průměru o 39%.

Snížení nákladů za mobilní hlasové služby dokážeme vyjednat i v průběhu smlouvy se stávajícím operátorem.

Neváhejte nás vyzkoušet, úvodní analýza je zcela zdarma. Neriskujete tedy žádné finanční prostředky, jen Váš čas, který nám budete věnovat. Jsme přesvědčeni, že výsledek naší práce Vás ohromí a uspokojí.

Graf: postup při snížení nákladů

Graf: postup při snížení nákladů

UK perfect replica rolex watches at affordable prices have everything that one expects to find.
AAA top Canada replica watches at affordable prices can be found from this website.
If you want to buy cheap and quality fake watches, you had better choose best rolex replica watches UK online.