O naší společnosti

Společnost Selfon s.r.o. byla založena v roce 2007. Původní zaměření společnosti byl velkoobchodní a B2B prodej služeb 4. mobilního operátora U:fon. V roce 2009 se společnost PENTA Investment, majitel U:fona, rozhodla pro změnu strategie a zrušila divizi B2B. Tím se začala psát další kapitola rozvoje naší společnosti.

Vzhledem k tomu, že oba majitelé poskytují více jak 7 let služby v oblasti snižování nákladů za telekomunikační služby, rozhodli se, že toto podnikání převedou na společnost Selfon s.r.o.

Vzhledem k bohatým zkušenostem z telekomunikačního trhu (od roku 1993) a zkušenostem při vytváření speciálních tarifů pro firemní zákazníky, dosahujeme vynikajících výsledků při úspoře nákladů. Naše výpočty jsou založeny na přesné analýze volání zákazníka a odhalí nadstandardní marže operátorů. Následně jsme schopni vyjednat individuální podmínky pro každého klienta, které budou přesně odpovídat jeho potřebám a budou založeny na aktuálních konkurenceschopných cenách.

Vize společnosti:

Společnost Selfon s.r.o. chce nabízet svým zákazníkům kvalitní služby zaměřené na snižování nákladů v oblasti telekomunikačních služeb.

Nejde nám o krátkodobý zisk, ale usilujeme o dlouhodobou spolupráci s našimi zákazníky a chceme, aby se na nás zákazníci, díky naší spolehlivosti a profesionalitě, opakovaně obraceli. Poradíme s řešením, které je vhodné pro konkrétní typ zákazníka a jeho podnikání. Cílem našeho snažení je zákazník, který je dlouhodobě s našimi službami spokojen a bez váhání je ochoten nás doporučit dalším zákazníkům.

K dosažení těchto cílů chceme využít našich bohatých zkušeností z oblasti telekomunikací.

Děkujeme Vám za důvěru, ale i za připomínky k naší práci, které nám pomáhají zvyšovat kvalitu naších služeb. Těšíme se na setkání s Vámi.

Swiss best UK rolex replica watches are of high quality. Wish you find your perfect fake Rolex watches here.
Would you like to buy cheap fake watches UK? This website can offer help.
What kinds of online UK tag heuer replica watches are worth having? Perfect fake Tag Heuer watches with cheap price and high quality.